• Home
  • Послуги
  • Дослідження ринку потенційних кандидатів

Дослідження ринку потенційних кандидатів

Дослідження ринку Кандидатів це аутсорсинг бізнес-процесів, пов'язаних із селекцією на етапі звернення у відкритий ринок за кандидатами. Коли виконується неймовірна кількість рутини, і з лавини інформації, що надходить, необхідно вибрати фахівців, які відповідають формалізованим критеріям.

Український ринок праці, як ринки в будь-якій іншій географії має неймовірну рухливість – професіонали розвиваються, змінюють місце проживання та місця роботи, проходять навчання та набувають нових знань, змінюють компенсаційні очікування та змінюють мотиви.

Процес пошуку та відбору багато в чому носить селекційний характер і лише на останніх етапах рекрутингових процедур визначається пул фіналістів, з яким відбуваються співбесіди, для точної кваліфікації та мотивації до зайняття посади. Але саме від рутинної селекції залежить якість пулу найуспішніших кандидатів.

Рекрутери, як зовнішні, так і внутрішні, обмежені в ресурсах, точністю галузевої експертизи, можливостями вибору кандидатів з наявних у базах даних або в рамках свого нетворця. Але завдання у них, завжди одне й те саме: вибрати, мотивувати і найняти того самого Кандидата – одного, найкращого, серед усього різноманіття на ринку, який би відповідав усім вимогам, був би успішним у наймаючій організації та «вписувався» до бюджету.

Завдання Досліджень – надати рекрутеру своєчасну, повну та точну експертизу про стан ринку професіоналів у тому чи іншому сегменті ринку компаній у рамках досліджуваної функції. Дані містять інформацію про відповідність потенційних кандидатів формальним та кваліфікаційним критеріям, мотиваційні очікування.

Вигоди:
Наявність повної та об'єктивної експертизи про всіх професіоналів у рамках заданого поля досліджень
Абсолютно прозора схема селекції кандидатів (selection of candidates)
Додаткові дані про ринок кандидатів з урахуванням галузі, тенденцій та прогнозів.
Формування масивного зовнішнього кадрового резерву (external candidates pool)
Висока швидкість збору інформації
Залишити заявку
Бажаєте дізнатися подробиці? Заповніть дані нижче і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом