Аутсорсинг бізнес-процесів

GP Group - 20 років досвіду, що працює на вас


GP Group вже 20 років співпрацює із великими українськими компаніями. За цей час ми налагодили чіткі правила надання послуг з аутсорсингу, і надаємо аутсорсинг різних завдань не тільки для великого, а й для малого бізнесу.


Аутсорсинг бізнес-процесів – один із різновидів аутсорсингу, при якому організація Замовник передає на обслуговування в GP Group непрофільні бізнес.Як це працює:


Ви можете надіслати заявку на співпрацю, використовуючи спеціальну онлайн форму або звернувшись за номером телефону. Наші фахівці опрацюють заявку, маючи попередні ідеї щодо покращення вашого проекту. У ході переговорів (дистанційно або в офісі) ми запропонуємо практичне рішення, виходячи з ваших умов.


Вирішивши, який формат співпраці буде продуктивним та вигідним з фінансової точки зору, наш спеціаліст запропонує підписати угоду. Вона регулюється актуальними нормативними актами, ми беремо юридичну відповідальність виконання кожного пункту.


Після підписання угоди укомплектовується команда персоналу та виводиться на робоче місце.


Конкретні результати нашої співпраці:


  • витрати оптимізовані, дохід компанії буде збільшено;
  • збільшення капіталу та підвищення рівня персоналу відкриє можливості для нових проектів – ви швидше розвиваєтеся у своїй сфері;
  • кваліфікований персонал буде організований швидко: 1-2 доби;
  • на бухгалтерський та кадровий відділ суттєво знизиться навантаження - фахівці не відволікаються на другорядні завдання;
  • юридичний супровід, консультація щодо актуальних законодавчих норм;
  • єдина контактна особа для Замовника та для співробітників.


Офіційна співпраця - гарантія ефективної та прозорої роботи


GP Group вирішує одну із найпоширеніших проблем аутсорсингу. На законодавчому рівні недостатньо нормативних актів, що регулюють процес надання послуг. Цим користуються недобросовісні компанії, знімаючи із себе відповідальність за неефективну роботу та будь-які порушення.


Наслідки можливі до витоку важливої інформації. Особливо з цієї причини багато компаній бояться користуватися послугою.


Офіційна угода з нами заповнює пропуск законодавчих норм. Співпраця гарантує компанії ефективний результат. Наші співробітники візьмуть на себе виробничі завдання. GP Group - ідеальний інструмент з оптимізації роботи, виконання термінових завдань та вирішення стратегічних питань.


Ви можете скористатись безкоштовною консультацією. Наш спеціаліст надасть рекомендації щодо вашого випадку і за необхідності детальніше розповість про послугу.


У чому відмінності?


Вибір послуги залежить від пріоритетів бізнес-завдань вашої компанії. У таблиці подано основні особливості кожної технології.

Аутсорсинг Аутстаффінг
1. Передача функцій або бізнес-процесів сторонньої компанії на підставі договору підряду 1. Персонал оформлений у штаті у агентства-оператора, але працює у вашій компанії
2. Що: кадровий облік, бухгалтерія, маркетинг, юристи, документообіг, виділені проекти 2. Будь-які фахівці
3. Контроль виконання та відповідальність за результат несе аутсорсер 3. Більше свободи та контролю у використанні трудових ресурсів
4. Витратніше, довше 4. Дешевше, оперативніше
Ця послуга має суттєві переваги:
оптимізація витрат (організаційних та фінансових);
у лічені дні та на вигідних для Вас умовах буде підібраний кваліфікований персонал;
відсутність додаткового кадрового та бухгалтерського навантаження;
правовий супровід;
зменшення потоку лінійного персоналу із центральних офісів;
Переваги компанії
Можливість авансування
Прозора калькуляція витрат
Залишити заявку
Бажаєте дізнатися подробиці? Заповніть дані нижче і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом