• Home
  • Про Компанію

Про Компанію

Про компанію GP Group
GP Group має велику експертизу та досвід виконання проектів з аутсорсингу HR функцій у різних індустріях.

Наша місія: ми допомагаємо великому бізнесу, який працює на території України, вести бізнес, організовувати процеси управління персоналом максимально ефективно.

Компанія займає активну соціальну позицію.Про GP Group у газеті "Закон та Бізнес"
Генеральний директор групи компаній GP Group взяла участь у семінарі-практикумі «ЩО ВАЖЛИВО знати менеджменту підприємства у 2018 році» та акцентувала увагу бізнесу на перевірках Держпраці та на критеріях, які збільшують можливість інспектування.

Використання послуг аутсорсингу та аутстаффінгу дає можливість менеджменту зосередитись на веденні бізнесу та зняти з себе відповідальність за персонал. Газета "Закон та Бізнес" про захід:gpgroup
Гарантії генерального директора "GP Group"
Висока ефективність та юридична безпека досягається за рахунок стабільного розвитку нашої компанії. Ми фокусуємось на юридичній чистоті оформлення персоналу та працюємо у правовому полі трудового законодавства.

Ми співпрацюємо лише з надійними банками, маємо власний резервний фонд та гарантуємо абсолютну прозорість руху фінансових коштів. Ретельне оформлення документів та ведення клієнтських баз даних дозволяє Вам миттєво отримати необхідну звітність за попередні роки для організацій, що перевіряють.
Лариса Юрченко
GP Group аутстаффинг, аутсорсинг
Основні етапи розвитку нашої Компанії:
— 2017 г.—
Прихід до компанії стратегічних інвесторів, які мають успішний і тривалий досвід роботи в столицях східноєвропейських держав у сфері аутсорсингу та аутстафінгу персоналу.
—2011 г. —
Створення та просування соціального проекту Центр Моніторингу Ринку Праці.
—2008 г. —
Створення департаменту з досліджень ринку кандидатів. Staff Leasing – розширення портфеля Проектів у зоні масових спеціальностей.
—2004 г. —
Накопичено велику експертизу виконання проектів з обох сервісних ліній, рекрутинговий підрозділ поглинений компанією Ward Howell International, лізинговий підрозділ має виражену спеціалізацію в обслуговуванні іноземних представництв. Компанія перейменована на GP Group.
—1999 г. —
Створено компанію Гранд Персонал, адаптацію кращих світових практик до використання в умовах українського ринку, послуги: Рекрутинг (management selection) та Staff leasing/Outstaffing.
Переваги
компанії GP Group
Фінансова стійкість
Кваліфікована команда
Наші клієнти
За довгі роки професійної роботи нам довіряли такі компанії:
Відгуки клієнтів