Аутстаффінг персоналу

Аутстаффінг персоналу – послуга, яка дозволить вашій компанії вивести особистий персонал за штат. Для цього потрібно звільнити співробітників, після чого ми переоформляємо їх на свою компанію. У результаті ваші співробітники залишаються на своїх місцях, перебувають під вашим керуванням. Але їхнім офіційним роботодавцем виступаємо ми.


Для малого та середнього бізнесу, для приватних підприємців можливе оформлення нового співробітника відразу в штат нашої компанії та з першого дня користуватися таким персоналом на території вашої компанії, використовувати персонал для вашого бізнесу. Ми оформимо всі кадрові документи (заяву на прийом, повідомлення в податкову, наказ на прийом, трудовий договір, інструктажі, оформлення банківської зарплатної картки тощо), а ви отримаєте співробітника, який відразу розпочне виконання обов'язків у вашій компанії.


Аутстаффінг для Підприємця дозволяє направити всі ресурси вашого бізнесу на виконання конкретних завдань та не відволікатися на бюрократичні складнощі. Це також суттєво знизити видаткову частину, збільшивши дохід бізнесу.


На сьогоднішній день у період жорстких перевірок та великих штрафів Держпраці послуга Аутстаффінг персоналу особливо актуальна для сфери громадського харчування та салонів краси.Результати нашої співпраці


Ефективна робота без бюрократії


Ваша компанія здійснює повноцінний контроль співробітників, при цьому ви передаєте турботи про фінансовий та документальний зміст до рук GP Group. Це допомагає знизити чисельність персоналу, що сприяє зниженому навантаженню відділ бухгалтерії. Таке рішення часто використовують і для легального збереження статусу малого підприємства. Наприклад, Приватний Підприємець на 2-ій групі оподаткування може вести бізнес із найманим персоналом не більше 10 осіб, якщо врахувати, що часто ФОП не можуть утримувати співробітника з інвалідністю разом у нього може бути оформлено 7 найманих співробітників! А якщо для ведення бізнесу вам потрібно більше співробітників, то вам буде вигідна послуга Аутстаффінг персоналу! І все у персоналу, яке перевищує 7 осіб - ми оформляємо до себе. А ви можете зберегти вигідні умови податкового оподаткування, офіційно не збільшуючи кількість працівників.

Збільшення прибутку


Провівши переведення своїх співробітників зі штату компанії до нас, ви також знизите витрати на їх утримання. Наприклад, видаткову частину буде знижено за рахунок соціальних та податкових відрахувань, виплат заробітних плат.

Вся увага на першочергові завдання бізнесу


Вирішення кадрової проблеми скоротить також тимчасові витрати на усунення проблем із контролюючими органами. Всі перевірки по ваших співробітників будуть надсилатися до нас. Це також убезпечить вас від штрафних санкцій.

Виключено кадрові проблеми


GP Group перебирає рішення кадрових проблем. Включно це стосується розбіжностей із вашими співробітниками. Ми також допоможемо підтримувати стабільність вашої компанії: коли один або кілька співробітників не можуть виконати свої завдання або вирушають на лікарняний, ми оперативно запропонуємо їхню альтернативу.

Це убезпечить вас від зриву проектів або невиконання завдань через відсутність кваліфікованих кадрів. При цьому вартість аутстафінгу має ідеальне поєднання з вигодою послуги.
Коли послуга аутстаффінгу персоналу актуальна

Послуга універсальна та підходить як для Приватних Підприємці, так і для великих компаній. Найчастіше аутстаффінг персоналу застосовують у таких випадках:
Збільшення чисельності співробітників при обмеженнях власного штатного розкладу. GP Group може займатися будь-якими наявними у Вас вакансіями.
Зниження навантаження на власні підрозділи щодо економії часу та ресурсів на:
— виконання HR-функцій
— нарахування та виплати заробітної плати
— обслуговування непрямих витрат по спец. одязі та ЗІЗ
Відкриття представництва;
Підвищення конфіденційності щодо оплати праці керівництву вищої ланки;
Бажання мінімізувати ризики найму низькокваліфікованих працівників;
Бажання прибрати потік лінійного персоналу із центральних офісів;
Бажання оптимізувати систему оподаткування;
Бажання зменшити ризики штрафних санкцій;
Бажання компенсувати накладні витрати на персонал.
Обсяг робіт, які виконує GP Group, залежатиме від угоди з вами. Найчастіше ми займаємося:
Зарахуванням персоналу до штату, встановлюючи з ним цивільно-правові відносини;
Беремо на себе ведення трудової книжки, і навіть іншої документації
Здійснюємо розрахунок заробітної плати, а також її подальшу виплату (суворо за прийнятими нормами на законодавчому рівні);
Займаємося необхідними довідками для персоналу, оформляємо лікарняні та відпустку;
Вирішуємо конфліктні ситуації.
Переваги компанії
Індивідуальний підхід до кожного замовника
Прозора система оплати та винагороди
Робота у фінансовому секторі
Єдина контактна особа для Замовника та для співробітників
Залишити заявку
Бажаєте дізнатися подробиці? Заповніть дані нижче і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом