Супроводження іноземних представництв

Відкриття бізнесу в Україні супроводжується численними зволіканнями, труднощами і невизначеністю державного регулювання. Але це не робить ринок менш привабливим, він як і раніше належить до ринків, економіка яких інтенсивно розвивається.

В умовах невизначеності витрати на відкриття та підтримку роботи юридичної особи в країні не завжди виправдані, особливо коли мова йде про представництво інтересів компанії, а не про масштабну комерційну діяльність.

Пакет послуг з аутстаффінгу для іноземних представництв передбачає:

  • Пошук персоналу для представлення інтересів Клієнта
  • Прийом в штат і супроводження процедур утримання, найму та звільнення працівників
  • Підбір та забезпечення офісом і всією необхідною інфраструктурою: комп’ютерна техніка, автомобілі, мобільні телефони
  • Повне HR управління для представництв: кадрове діловодство та бухгалтерський документообіг, управління компенсаціями та пільгами на рівні стандартів, прийнятих в компанії Клієнта
  • Ведення бухгалтерії та пов’язаного документообігу, первинної документації, представницьких витрат та витрат на відрядження

Сервіс дозволяє знизити ризики по входу / виходу на український ринок, мінімізувати витрати на відкриття офісу і ведення операцій, за рахунок відсутності допоміжного персоналу.

Більшість наших Клієнтів, через деякий час, безпечно переходять до ведення самостійних операцій на території країни. Послуги GP Group слідом за такими змінами модифікуються до звичайного аутстаффінгу і діють відносно частини персоналу, основні засоби та інфраструктура переходить у використання Клієнта.