Дослідження ринку потенційних кандидатів

GP Group є компанією, яка надає сервіс з аутсорсингу HR функцій. Дослідження Ринку Кандидатів це аутсорсинг бізнес-процесів, пов’язаних із селекцією на етапі звернення у відкритий ринок за кандидатами. Коли виповнюється неймовірна Кількість рутини, і з лавини, що надходить, необхідно обрати фахівців, відповідно до формалізованих критеріїв.

Український ринок праці, як ринки в будь-який інший географії володіє неймовірною рухливістю – професіонали розвиваються, змінюють місце проживання та місця роботи, навчаються і здобувають нові знання, змінюють компенсаційні очікування і змінюють мотиви.

Процес пошуку і відбору багато в чому носить селекційний характер і лише на останніх етапах рекрутингових процедур визначається пул фіналістів, з яким відбуваються співбесіди, для точної кваліфікації та мотивації до зайняття посади. Але саме від рутинної селекції залежить якість пулу успішних кандидатів.

Рекрутери, як зовнішні, так і внутрішні обмежені в ресурсах, точністю галузевої експертизи, можливостями вибору кандидатів з наявних у базах даних або в рамках свого оточення. Але завдання у них, завжди однакове: вибрати, мотивувати і найняти саме того Кандидата – єдиного, найкращого, серед всього різноманіття на ринку, який би відповідав усім вимогам, був би успішним в новій організації і «вписувався» до бюджету.

Завдання Досліджень – надати рекрутеру своєчасну, повну і точну експертизу про стан ринку професіоналів в тому чи іншому сегменті ринку компаній, в рамках досліджуваної функції. Дані містять інформацію про відповідність потенційних кандидатів формальним і кваліфікаційним критеріям, мотиваційні очікування.

Вигоди:

  • Наявність повної та об’єктивної експертизи про всіх професіоналів в рамках визначеного поля досліджень
  • Абсолютно прозора схема селекції кандидатів
  • Додаткові дані про ринок кандидатів з урахуванням галузі, тенденцій і прогнозів
  • Формування масивного зовнішнього кадрового резерву
  • Висока швидкість збору інформації

Послуги GP Group:

Бібліотека проектів